Nabídka osobní výuky

V nynější době nabízí Václav "Venca" Kocur osobní výuku.

Máte-li chuť vzít tu němčinu opravdu vážně a zabrat a chcete-li se učit s pomocí lektora, jsem Vám k dispozici. Společně si ujasníme, jaký je Váš cíl a podle toho se zařídím při přípravě a průběhu lekcí.

Jak vypadají moje lekce?

Ke společným hodinám se společně domluvíme na tom, jakou učebnici vybereme. Možná je pro Vás učebnice strašák, protože máte averzi získanou při školním vzdělávání. Nicméně věřte, že učebnice jsou opravdu velmi dobrým, dle mého mínění téměř nezbytným pomocníkem při studiu jazyka. V dnešní době jsou opravdu kvalitní, moderní učebnice, které se zakládají na velmi pomalém provádění gramatikou a na pomalém nabalování nové slovní zásoby a na široké škále doplňkových online cvičení.

Nemusíte se tudíž bát, že budete zavaleni extrémním množstvím nových nepochopitelných informací. Je třeba naučit se vždy trošku, ale pořádně. 

Počítejte také s tím, že si koupíte sešit a budete si vést vlastní slovníček, respektive frázovníček. Z mé praxe mohu tvrdit, že bez vlastního přičinění (a psát si ručně – prupiskou – nové fráze) a systematického opakování se v cizím jazyce o moc dále neposunete.

Rád také vkládám do výuky oživující prvky, ať to má šmrnc. Samozřejmě záleží i na Vaší úrovni němčiny a na tom, zde se potkáme osobně, nebo přes skype, které prvky můžu použít. Jsou to například

  • oblíbené vtipy o Chucku Norrisovi :)
  • vtipy také s jinou tematikou
  • hádanky
  • diskuse na různá témata
  • kvízové otázky na týkající se Rakouska, Německa a Švýcarska a další zajímavosti...

Máte-li chuť vzít tu němčinu opravdu vážně a zabrat a chcete-li se mnou spolupracovat, těším se na Vaši zprávu. Kontaktujte mne 

Ceny a podmínky výuky jsou následující:

Lekce (osobně v Praze nebo videohovor)


420 Kč./60 min. + příplatek za cestu

Lekce (osobně v Praze nebo videohovor)


600 Kč./90 min. + příplatek za cestu

Příplatky za cestu

Výška příplatku závisí na dojezdové vzdálenosti

50–100 Kč./lekce

První lekce

Na první lekci jde především o seznámení se s Vámi. Jde o to vyjasnit si cíle, motivaci a zaměření, kam má kurz směřovat. Po první lekci se také vy můžete rozhodnout, zda do toho půjdete, nebo ne.

210 Kč./60 min.
300 Kč./90 min.
+ příplatek za cestu

Podmínky rušení lekcí: 

Při zrušení lekce s předstihem více než 24 hodin před začátkem lekce za lekci neplatíte.
Při zrušení lekce méně než 24 hodin před začátkem se hradí plná cena lekce (bez příplatku za cestu).

Platba

První lekce: Platba v hotovosti po lekci.
Další lekce: Po domluvě.


Ceny platí od února 2019